Szanowni Państwo

"Kalkulator projektanta" to nasz pierwszy autorski projekt, który powstał na początku 2013r. Jesteśmy absolwentami Politechniki Poznańskiej, kierunek Inżynieria Środowiska. Na co dzień pracujemy w biurze projektowym i jesteśmy czynnymi projektantami instalacji sanitarnych z długoletnim doświadczeniem, posiadamy uprawnienia budowlane zarówno w zakresie projektowania jak i wykonawstwa.

"Kalkulator projektanta" to narzędzie, które powstało na bazie naszych własnych doświadczeń. W trakcie wielu lat pracy zgromadziliśmy wiele własnych arkuszy kalkulacyjnych ułatwiających projektowanie. Analizując rynek zauważyliśmy, że brak jest ogólnodostępnych, bezpłatnych i prostych narzędzi wspomagających projektowanie, a te które są to zazwyczaj programy obliczeniowe producentów urządzeń.

Dlatego postanowiliśmy podzielić się zdobytymi własnymi  doświadczeniami i narzędziami.
W długoterminowej perspektywie baza kalkulatorów będzie się powiększać o inne dziedziny, dlatego zachęcamy do współpracy kolegów i koleżanki  z naszej i innych branż.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.